U 27. kolu Serie A Juventus je s 1-2 izgubio od Napolija

Comments · 20 Views

Završena je utakmica 27. kola Serie A između Juventusa i Napulja.Krajnjim rezultatom Juventus je izgubio 1-2 i izgubio od Napulja. Napulj je napokon ostvario 1 pobjedu u proteklih 6 kola lige.Ova utakmica je završila odlučujućom pobjedom nad protivnikom.Juventus je nažalost izgubio,ali razlika između njih dvojice je i dalje jako velika,posebno Napulj koji je daleko od vrha Inter Milano udaljen je 12 bodova.

Prvi pogodak na utakmici pao je u 42. minuti na kraju prvog poluvremena.Khvicha Kvaratskhelia, nositelj Napoli dres s brojem 77, prekrasnim je udarcem iz voleja pomogao Napulju da povede 1-0.

Dvije momčadi nastavile su se boriti u drugom poluvremenu. Kako se vrijeme utakmice skraćivalo, Juventus je počeo osjećati pritisak prije nego što je postigao gol. Srećom, pritisak su pretvorili i u motivaciju i na kraju postigli gol u 81. minuti. Postigao je gol za pobjeći iz minusa i poravnati rezultat 1-1. Ovaj pogodak postigao je Federico Chiesa, nositelj Juventus dres broj 7, dalekometnim udarcem s niske visine.Kada su svi mislili da će utakmica završiti neriješenim rezultatom, Napulj je u 88. minuti došao do fantastičnog pogotka. Razbiti. Ovaj pogodak bio je prilika za Victora Osimhena iz jedanaesterca, ali je njegov udarac obranio vratar Juventusa, no Giacomo Raspadori koji je naletio uspješno je pogodio nadopunskim udarcem i postao heroj Napulja te pomogao momčadi u pobjedi 2-1. pobjeđuje u igri.

Nakon što je Juventus izgubio ovu utakmicu, bodovni zaostatak između njih i Inter Milana, koji je bio prvi na ljestvici, se povećao. To je omogućilo Inter Milanu da čvrsto zauzme prvo mjesto, dresovi prodaja dok su AC Milan i Juventus, koji su bili treći, bili samo s razlikom od 1 bod, može se reći da će Juventus dati sve od sebe za pobjedu u sljedećoj utakmici.